Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Thanë se u largua nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha-portaleve: Boll se ma shpifët

Thanë se u largua nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha-portaleve: Boll

Një ditë më parë kryelajmi rozë në portale ishte: “Alba Hoxha largohet nga shtëpia e Albi Nakos!”

Thanë se u largua nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha-portaleve: Boll

Por pas gjithë këtyre lajmeve, ka reaguar vetë balerina. Përmes një postimi në Instastory, Alba thotë se kurrë nuk ka qenë në shtëpinë e koreografit dhe as nuk do të jetë.

“Boll se ma shpifët! As nuk kam qenë te shtëpia e koreografit dhe as nuk do të jem. Boll bëtë spekulime për ato dreq klikime.”,- shkruan Alba./K.C/dritare.net

Thanë se u largua nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha-portaleve: Boll