Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tea dhe Bearti rikthehen në Për'puthen!

Tea dhe Bearti rikthehen në Për'puthen!

Për disa javë, Tea dhe Bearti kanë qenë çifti më i komentuar në rrjet. Intervista e tyre e parë ishte në emisionin e Olsi Bylykut “Roped with Olsi”, ku rrëfyen gjithçka për jetën dhe lidhjen e tyre. Por surpriza ka ardhur ditën e sotme. Autorja e programit “Për'puthen”, Olsa Muhameti, ka publikuar në “Instastory” një foto të çiftit ku shkruan “Tea dhe Bearti, të dielën në Për’puthen Prime”. Siç edhe e ka konfirmuar vetë autorja e programit, dyshja do të jenë të pranishëm në puntatën e fundit të “Përputhen Prime”, këtë të diel./M.M-dritare.net

Tea dhe Bearti rikthehen në Për'puthen!