Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin e saj!

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin

Aktorja Arjola Demiri, sapo ka postuar një foto së bashku me 3 fëmijët e saj, 2 vajzat dhe djalin.

Ajo e shoqëron foton me shkrimin “Ekipi im”.

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin

E rikthyer në vendet turistike të vendlindjes së saj e pikërisht në parkun e Valbonës, aktorja nga Tropoja nuk heziton të ëmbëlsojë Instagramin e saj.

Fotoja më ekipin, ashtu sikurse e quan Arjola, tërheq akoma më shumë vëmendje edhe nga bluzat blu që të katërt kanë veshur.

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin

Të kombinuar “matchy-matchy”, Arjola nuk ngjan aspak si nëna e 3 fëmijëve, për shkak të pamjes shumë të rinuar.

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin

Në intervistat ku është pyetur për jetën personale, aktorja 35 vjeçare ka treguar se është martuar në moshë të re dhe për divorcin është shprehur se gjatë martesës po vuante.

Të kombinuar në detaje/ Arjola Demiri na ëmbëlsoi me ekipin

Vëmë theksin se Arjola Demiri, tashmë është një aktore e afirmuar, aktorja kryesore tek filmi i mirënjohur “I love Tropoja” si dhe pjese e kastit të aktorëve të Portokallisë./R.P-dritare.net