Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Të dyja në plazh, Xhensila Myrtezaj poston foton e ëmbël me Ajkën

Të dyja në plazh, Xhensila Myrtezaj poston foton e ëmbël me

Tashmë shumë vipa kanë nisur sezonin e plazhit. Bashkë me familjen, personazhet e njohura kanë shkuar me pushime, disa në jug, e disa në veri të Shqipërisë.

Edhe për këngëtaren, Xhensila Myrtezaj dhe familjen e saj kanë nisur pushimet. Xhensila ka postuar një foto sot në Instastory, ku shfaqet bashkë me Ajkën në krahë, të buzëqeshura./K.C/dritare.net

Të dyja në plazh, Xhensila Myrtezaj poston foton e ëmbël me