Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tashmë është VIP/ Kush ështe bebi në foto!

Tashmë është VIP/ Kush ështe bebi në foto!

Në këtë fotografi të publikuar shikojmë një vogëlushe bukuroshe, e cila duket se edhe fëmijë ka qenë shumë e veçantë.

Bebi në foto është modelja nga Maqedonia, Arbenita Ismajli dhe mund të themi se vajza e saj është kopje e Arbenitës.

Tashmë është VIP/ Kush ështe bebi në foto!

Tashmë është VIP/ Kush ështe bebi në foto!

Në showbizin shqiptar Arbenita njihet si partnerja e Feros dhe si nëna e Ninës dhe shpesh herë atë e krahasojnë edhe me modelen amerikane, Kendall Jenner./M.K/dritare.net