Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Surpriza e Luana Vjollcës/ Interpreton live në skenë!

Surpriza e Luana Vjollcës/ Interpreton live në skenë!

Mbrëmja e sotme në “Shiko kush luan” ka nisur ndryshe. Në festën e 28 Nëntorit, moderatorja dhe autorja e programit, Luana Vjollca ka vendosur të interpretojë “live” një nga këngët më të bukura shqiptare”Moj e bukura more” e veshur me një kostum tradicional. Më parë ajo kishte njoftuar në llogarinë e saj në “Instagram” se programi i natës së sotme do të niste me interpretimin e saj./M/M-dritare.net