Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Anxhela Martini, modelja shqiptare me famë botërore feston sot 34-vjetorin.

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Festa me siguri do të nisë pak më vonë, por dhuratat e para kanë mbërritur.

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Për bukuroshen shkodrane, bashkëshorti kishte menduar një buqetë gjigande me trëndafila të kuq.

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Surpriza e bashkëshortit, për ditëlindjen e Anxhela Martinit!

Gjithashtu një ëmbëlsirë në të cilën shkruhej “Gëzuar Ditëlindjen zemër”. Ndërsa për surprizat e tjera, na duhet të presim dhe pak./L.F-dritare.net