Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Shpërthen në Për'puthen/ Jurgeni-Mikelës: Ti e shet veten për 5 mijë lekë!

Shpërthen në Për'puthen/ Jurgeni-Mikelës: Ti e shet

Në puntatën e sotme në "Përputhen" kanë shpërthyer debatet. Njëri prej tyre ka qenë ai mes Mikelës dhe Jurgenit. Ky i fundit i është drejtuar me tone të ashpra Mikelës deri sa debati ka degraduar në ofendime.

Jurgen: Doja të të takoja për të të kërkuar falje që ti të arrish të më njohësh më mirë mua si njeri.

Mikela: Doje të më kërkojë falje në kafe mua? S’kam pse, dukesh se çfarë njeriu je. për mua je një 0 në këtë studio.

Jurgen: Në radhë të parë duhet respekti.

Mikela: Nuk kam fare respekt për ty.

Jurgen: Ti je nga ato femra që shet veten për 5 mijë lekë moj Mikela mos më trego mua ti.

Mikela: Çfarë the ti mo? Nuk e toleroj fare këtë./M.M-dritare.net