Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Shpat Kasapi i jep fund beqarisë, dalin fotot nga kurorëzimi!

Shpat Kasapi i jep fund beqarisë, dalin fotot nga kurorëzimi!

Këngëtari Shpat Kasapi i ka dhënë fund beqarisë. Shpati dhe e fejuara e tij Selvija u martuan sot në një ceremoni private. Çifti postoi foto në rrjetet e tyre sociale ndërsa ndajnë disa çaste nga kurorëzimi.

Shpat Kasapi i jep fund beqarisë, dalin fotot nga kurorëzimi!

Në një foto që Shpati postoi në Instagram shihet Selvija teksa mban një buqetë me lule në duar dhe e veshur me të bardha.

“Selvije Kasapi nga tani. 09.06.2021.”, shkruan këngëtari ndërsa publikon foton./K.C/dritare.net

Shpat Kasapi i jep fund beqarisë, dalin fotot nga kurorëzimi!