Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Shikoni sa bukur e kërcen vallen e Tropojës, vajza e Mozzik dhe Loredanës!

Shikoni sa bukur e kërcen vallen e Tropojës, vajza e Mozzik dhe

Hana Aliu, vajza e dy këngëtarëve të njohur Loredana dhe Mozzik mesa duket nuk do të marrë profesionin e babit dhe mamit, por do të bëhet kërcimtare.

Shikoni sa bukur e kërcen vallen e Tropojës, vajza e Mozzik dhe

Shikoni sa bukur e kërcen vallen e Tropojës, vajza e Mozzik dhe

Sot, Loredana ka publikuar një video të ëmbël, ku ajo shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës.

Hana, vetëm 1 vjeç e gjysmë, vallëzon kaq bukur, siç kërcejnë valltarët.

Mos e humbisni videon më poshtë./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

Hana Aliu, vajza e @mozzik dhe @loredana e qan vallen e Tropojës???? Apo jo?

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on