Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Sara Hoxha: Gjëja më e mirë që mund të bëjmë për shoqërinë, është të rrisim fëmijë të edukuar!

Sara Hoxha: Gjëja më e mirë që mund të bëjmë

Sara Hoxha, si shumë persona të tjerë, ishte dje në protestën kundër dhunës dhe abuzimit ndaj grave dhe vajzave.

Sara Hoxha: Gjëja më e mirë që mund të bëjmë

Sot, ajo sërish ka dhënë një mesazh, përmes një postimi në Instagram.

Ndërsa ka nxjerrë foton e djalit të saj të vogël, Roman, shkruan se gjëja më e mirë që mund të bëjnë për shoqërinë, është të rrisim fëmijë të edukuar.

“Gjëja më e mirë që mund të bëjmë për shoqërinë është të rrisim fëmijë të mirë dhe të edukuar”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Sara Hoxha: Gjëja më e mirë që mund të bëjmë