Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Sabiani ndryshon papritur lukun, lyen flokët ngjyra-ngjyra

Sabiani ndryshon papritur lukun,  lyen flokët ngjyra-ngjyra

Këngëtari i njohur Sabiani, ka venosur të ndryshojë pamjen e tij.

Nëse gjithmonë jeni mësuar ta shihni ose ta identifikoni me flokët e gjata, të verdha dhe kaçurrele, tani bëhuni gati ta shini ndyshe, sepse i ka lyer.

Sabiani ndryshon papritur lukun,  lyen flokët ngjyra-ngjyra

Sabjani i ka bërë flokët në disa ngjyra të ndryshme.

Ai e ka postuar foton në Instagram dhe shkruan “Luku i ri”, duke e shoqëruar me ikonën e ylberit./E.B-dritare.net

Sabiani ndryshon papritur lukun,  lyen flokët ngjyra-ngjyra