Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Sabiani merr surprizën e veçantë: Vazhdo kështu babi, të dua

Sabiani merr surprizën e veçantë: Vazhdo kështu babi,
Një ndër banorët më të dashur të shtëpisë së BBV Sabiani ka marrë sot një surprizë të bukur nga fëmijët e tij. Ata i kanë dërguar nëpërmjet një droni një bluzë me mbishkrimin “ vazhdo kështu babi, të dua” për ta inkujaruar atë në këtë rrugëtim që ka marrë. I prekur dhe i përlotur nga surpriza Sabiani ka marrë përqafime nga banorët që kishte përreth./XH.XH/dritare.net