Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rrëfehet moderatorja: Kanë tentuar të më rrëmbejnë!

Rrëfehet moderatorja: Kanë tentuar të më

Moderatorja Lei Kraja e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, ka rrëfyer një histori të sajën të cilën nuk e kishte thënë më herët. Ajo tregoi se gjatë kohës që jetonte në New York arriti të shpëtonte nga duart e një maniaku, i cili donte ta rrëmbente.

"Kam qenë në New York dhe kam ndryshuar shumë punë. Bëja 2-3 punë. Kthehem natën vonë, kot nuk mora as taksi as uber apo tren. E kisha shumë afër shtëpinë me thënë të drejtën. Kaloj në një garazh/parking për më shkurt. As mami im nuk e di këtë sepse nuk dua të frikësohet. U ndezën disa makina, më ndoqi një person edhe më kapi për të më futur në makinë. Nuk e di si kam shpëtuar. Nuk besoj që kam vrapuar më shpejt në jetën time. Isha shumë e frikësuar, akoma më kujtohet ai moment në jetën time. Shkova nëpër shkallë, u futa u fsheha. Ishte episod shumë i frikshëm sepse nuk kishte shumë njerëz nëpër rrugë”, rrëfeu Lei./M.M-dritare.net