Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

Rita Ora po pushon në Ibiza. Ajo po shijonte diellin e nxehtë bashkë me të dashurin e ri, Romain Gavras.

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

Këngëtarja u shfaq superseksi me një palë bikini të zeza.

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

E ndërsa merrte rreze, në një moment ajo i hoqi fare sutjenat dhe po shijonte të nxehtin topless.

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

Rita asnjëherë nuk harron të vërë aksesorë dhe sot, mbante vënë disa varëse dhe vëthë e unaza prej floriri.

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri

Çifti i ri dukej shumë i lumtur përkrah njëri-tjetrit./K.C/dritare.net

Rita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e riRita Ora shfaqet topless në Ibiza, me të dashurin e ri