Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Premtimi i Turjan Hyskos për Orinda Hutën, në tre-vjetorin e martesës!

Premtimi i Turjan Hyskos për Orinda Hutën, në  tre-vjetorin e
Sot në tre vjetorin e martesës Turjan Hysko, ka bërë një dedikim për bashkëshorten e tij, Orinda Hutën. Një ditë magjike e quan Turi, e si mos të jetë e tillë , kur ishte e mbushur me dashuri. Premtimi i Turit, për Orindën sot, është dashuri pa kushte edhe për 97-vjet të tjera, pastaj si dihet shprehet ai.

Premtimi i Turjan Hyskos për Orinda Hutën, në  tre-vjetorin e

"27/07/2017 Ja pra Orinda Huta, ka ardhur koha qe mos ta mbajmë me sekret! Le ta themi publikisht qe ne te dy kemi 3 vite martuar... Gezuar shpirt! Per 97 vitet e tjera mbaj përgjegjësi qe do te dua, pastaj nuk i dihet jetës!

Premtimi i Turjan Hyskos për Orinda Hutën, në  tre-vjetorin e

Ka qene nje dite magjike sepse kishte shume dashuri brenda, sepse ishte dhe do mbetet dita jone! Te dua", shkruan në postim Turi.

Premtimi i Turjan Hyskos për Orinda Hutën, në  tre-vjetorin e

Çifti është njohur në televizion shumë vite më parë, kur të dy merreshin me muzikë . Sot të dy janë pjesë e ekranit në Klan, ku punojnë për programe të ndryshme!/L.F-dritare.net