Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pranë detit, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur!

Pranë detit, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur!

Kush nuk i do këngët e Alban Skënderajt? Të gjitha janë të mrekullueshme dhe sapo del një këngë e re, me padurim presim tjetrën.

Pranë detit, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur!

Sot, ndërsa po shijon rrezet e diellit pranë plazhi, Albani ka dhënë lajmin e bukur se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri. Madje ai ka postuar dhe një pjesë te tekstit në Instagram.

“Je spirancë në detin tim

Je kripë e verës time”, shkruan ai./ E.B-dritare.net