Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Për'puthen/Antonela e pranon që ende e pëlqen, Atdheu: Për dashurinë i thyej rregullat!

Për'puthen/Antonela e pranon  që ende e pëlqen, Atdheu:

Në puntatën e sotme të Për'puthen u përballën Antonela dhe ish-konkurenti Atdheu. Mes të tjerave Antonela ka treguar me detaje puthjen me Atdheun, të cilën e zbuloi ai para se të largohej nga Për’puthen. Antonela pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thyen rregullat.

Antonela: Kam ardhur në emision dhe ke qenë një ndër pëlqimet e mia kryesore dhe nga krenaria që kemi të dy nuk kemi dalë kurrë bashkë. Gjithsesi pëlqimi ka mbetur dhe sot. Kur kam ardhur tek lokali kam ardhur për respektin që kisha për ty dhe për pëlqimin. Kur më the që po të coj në shtëpi, e kisha besën. Ti u afrove i pari si mashkull, por nuk e prisja dhe ngaqë është një nga rregullat e emisionit që nuk duhet të takohemi e puthemi.

Atdheu: Nuk e ke pa ti që për dashuri i thyej rregullat unë./M.M-dritare.net