Na ndiqni edhe në

Politikë

Përfaqësuesi ligjor i Berishës: PD e vërtetë është ajo ku aderon anëtarësia!

Përfaqësuesi ligjor i Berishës: PD e vërtetë

Ledio Nurja, përfaqësuesi ligjor i grupimit të Sali Berishës, ka deklaruar se vula shkon aty ku është anëtarësia e ndërsa tha se do e ankimojnë vendimin në KAS.

“Vula simbolet dhe PD janë në dorën e anëtarësisë. PD e vërtetë është ajo ku aderon anëtarësia e saj pres 32 vitesh me kryetar Berishës. Kemi kërkuar vendimi i sotëm të zbardhet që të kemi ankimim në KAS”, ka deklaruar ai./m.T/dritare.net