Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Për foto të bukura në plazh, lexoni këshillën e Iva Tiços!

Për foto të bukura në plazh, lexoni këshillën e Iva

Gjatë kësaj periudhe, ku të gjithë rendim në det, Instagram na është mbushur plot me foto nga plazhi.

Por, përeveç se të shijojmë ditët e verës, duam të bëjmë dhe foot të bukura.

Por si, do thoni ju?

Ja, do ju tregojmë një këshillë nga Iva Tiço. Bëni fotot pa sa nuk i keni të largura.

Për foto të bukura në plazh, lexoni këshillën e Iva

“Rregulli i parë i plazhit: bëj një foto sa nuk ke lagur akoma flokët”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Për foto të bukura në plazh, lexoni këshillën e Iva