Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pas suksesit me Dhurata Dorën, Soolking po sjell tjeter bashkëpunim me një këngëtare shqiptare

Pas suksesit me Dhurata Dorën, Soolking po sjell tjeter bashkëpunim me

Këngëtari me origjinë algjeriane, Soolking, është i njohur në vendin tonë pas bashkëpunimit super të suksesshëm me Dhurata Dorën.

Pas suksesit me Dhurata Dorën, Soolking po sjell tjeter bashkëpunim me
Kënga "Zemër" rezultoi tepër e suksesshme dhe mesa duket Soolking ka menduar të sjellë një bashkëpunim me një tjetër shqiptare. Dhe bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Enca Haxhia.

Pas suksesit me Dhurata Dorën, Soolking po sjell tjeter bashkëpunim me

Enca postoi një foto tepër provokuese në profilin e saj në Instagram dhe në messin e mijëra komenteve ai që ra në sy ishte ai i këngëtarit algjerian.
"Canicule", shkroi këngëtari, fjalë që në shqip do të thotë "Valë e nxehtë".
"Po vjen për të marrë ty", ia ktheu Enca.

Pas suksesit me Dhurata Dorën, Soolking po sjell tjeter bashkëpunim me
Menjëherë pas këtij momenti fansat aluduan se një bashkëpunim mes dyshes po vjen, por mesa duket duhet të presim edhe ca./R.P/dritare.net