Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të ëmbël vajzës: Mami të do Mia!

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të

Një ditë më parë vajza e vogël e modeles, Emina Çunmulaj festoi 2-vjetorin e lindjes. Në ditën e lindjes, nuk mund të mungonte festa për vogëlushen.

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim tëPas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të

Emina i organizoi një festë përrallore Mias së vogël dhe ne u mahnitëm duke e parë. Por përpos festës, një dedikim super i ëmbël vjen nga Emina. Ndërsa poston një foto me Mian në krahë, Emina shkruan:

“Bebja ime e vogël Mia është 2 vjeçe. Ajo është e ëmbël dhe e dashur, dhe në çastin që shkoj në dhomë ose dëgjon zërin tim që ajo vrapon me krahë të hapur, më shtrëngon faqet dhe lëshon ca tinguj shumë të ëmbël, që janë një kujtesë kaq e bukur e asaj që me të vërtetë ka të bëjë me jetën. Ajo lufton për veten e saj. Nëse motra e saj guxon të marrë një lodër nga të sajat, ajo do të bëj çdo gjë që t’ia kthejë, do të ulërijë, ta shtyjë apo edhe kafshojë.

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të

Ajo është vajza e babit. Sa herë që burri im vjen në shtëpi, ajo harron që unë jam në dhomë, gjë që ma mbush zemrën me kaq shumë dashuri.

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim tëPas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të

Ajo është një ëmbëlsirë e zgjuar dhe i pëlqen ta sfidojë motrën e saj, të numërojë në shqip, ajo pëlqen të lexojë libra. Fakt qesharak, në mëngjesin e ditëlindjes ajo luante me balonat e saj dhe 5 minuta më vonë shkoi dhe kapi librat. Ella vazhdoi të kërcente dhe nuk ishte aq e interesuar për librat. Unë i dua vajzat e mia më shumë se vetë jeta, e konsideroj veten me fat dhe të bekuar çdo ditë. Mami të do Mia!”/K.C/dritare.net

Pas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim tëPas festës madhështore, Emina Çunmulaj dedikim të