Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pas debatit me Jasminën, Sara largohet nga Përputhen

Pas debatit me Jasminën, Sara largohet nga Përputhen

Konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Sara Malaj është larguar nga programi mbas debatit të fortë me Jasminën për Andin. Sara dhe Jasmina janë lajmëruar së do të përballen sot në darkë në ‘Përputhen Prime’ me njëra-tjetrën por Sara ka vendosur të mos përballet dhe është larguar nga emisioni. Në emision u tregua se vendimi i Sarës ka qenë i papritur dhe ajo e ka dhënë lajmin në minutat e fundit. /S.F.-dritare.net