Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!

Olta Boka dhe partneri i saj shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi.

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!

Sot, është një ditë e veçantë për shokun e jetës së këngëtares. Ai feston ditëlindjen.

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!

Dhe në këtë ditë të bukur për të, nuk mund të mungonte edhe urimi i Oltës.

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!

Ndërsa poston foto me partnerin, ku të dy shfaqen në natyrë, këngëtarja i ka dedikuar fjalët më të bukura shokut të ngushtë.

“Gëzuar ditëlindjen shoku im i ngushtë. S’mund t’i kërkoja më shumë jetës!”, shkruan Olta./K.C/dritare.net

Partneri feston ditëlindjen, Olta Boka e uron me fjalë zemre!