Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Pandemia ndryshoi thuajse gjithçka këtë vit. Ndikimi i saj është i dukshëm kudo. Edhe në muzikë. Ajo që vihet re së fundmi në vidoeklipet më 'in' të kësaj vere, janë shesh xhirimet. Ndryshe nga vitet e shkuara, ku shumica e këngëtarëve i xhironin klipet në vendet më të bukura kudo në botë, këtë vit të gjithë janë kthyer me sytë nga Shqipëria. Plazhet e jugut mbeten të preferuarat!

Alban Skënderaj, zgjodhi Vlorën. Megjithëse kjo nuk është një risi, pasi Albani shumicën e klipeve të tij i ka xhiruar në Shqipëri.

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Capital T dhe Ledri Vula, të cilët shpesh në klipet e tyre kanë zgjedhur vendet jashtë, këtë herë këngën më në zë të kësaj vere, e kanë realizuar në jug të vendit.

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Venera dhe Lindi Islami

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Anxhela Peristeri

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!

Getoar Selimi dhe Majk, ndryshe nga të tjerët nuk zgjodhën detin por malin!/L.F-dritare.net

Pandemia ka ndryshuar diçka në klipet shqiptare!