Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja!

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja!

Aktorja turke, Nisa Sofiya, e cila u bë e famshme nga filmi “Mrekullia në qelinë nr.7” siç duket na qenka fanse e madhe e këngëtares shqiptare, Tuna.

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja!

“Ova” ka postuar në Instastory një foto dhe në sfond ka këngën “A don hala” të Tunës dhe Ylli Limanit.

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja!

Këngëtarja ka postuar foton e Ovës në stroy ndërsa i premton se, nëse takohen një ditë do t’i këndojë të gjithë albumin.

“Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krejt albumin.”,- shkruan Tuna./K.C/dritare.net

Ova fanse e Tunës/ Ja çfarë i premton këngëtarja!