Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Nuk është më thashethem, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë bashkë!

Nuk është më thashethem, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë

Nuk është më thashethem, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë ribashkuar. Ata kanë postuar një foto romantike në rrjetet e tyre sociale. Siç duket pushimet e dimrit, ata po i kalojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Lidhja e tyre ka qenë jo pak e përfolur në median rozë. Kjo pasi jo gjithçka për ta ka shkuar mirë. Disa muaj më parë, Dafina tha se ata ishin ndarë dhe se mes tyre kishte pasur një lidhje të shkurtër, që përfundoi shpejt.

Nuk është më thashethem, Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë

“Mesa duket nuk shkojnë bashkë edhe puna edhe lidhja romantike, prandaj vendosa që puna dhe ekipi është më e rëndësishme se lidhja”, tha asokohe Dafi. Por siç duket, tashmë është gjetur balanca mes të dyjave./L.F-dritare.net