Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes së Era Istrefit!

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Këngëtarja Era Istrefi para 5 ditësh festoi 26-vjetorin e lindjes së saj. Pas urimeve të shumta nga miq dhe kolegë, siç e do "zakoni" u postuan foto dhe video që tregonin atmosferën e këndshme të festës.

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Por Nora mbrëmë na zbuloi një detaj të ëmbël.

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Sipas shkrimit të Norës, pas organizimit të festës së Erës fshihet pikërisht Renea e vogël.

Normalisht që duke logjikuar moshën e Renesë kuptojmë që është një agjenci që ka organizuar festën dhe se Rea kishte dëshirën ta surprizonte tezen.

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Nuk kanë munguar gjithashtu fotot e ëmbla ku shfaqen të treja së bashku, si një trinom i pandashëm.

Nora nxjerr sekretin/ Ja kush fshihet pas festës së ditëlindjes

Vëmë theksin tek fakti që Nora është divorcuar vitin e kaluar nga Robert Berisha, me të cilin ka vetëm një vajzë, Renen. Ndërkohë që Era vazhdon të jetë e fokusuar që prodhimet e saj muzikore të kalojnë kufijtë./R.P-Dritare.net