Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Një muaj me Kridin. Klea Huta tregon emocionet e para si mama

Një muaj me Kridin. Klea Huta tregon emocionet e para si mama

Sot është bërë jë muaj që kur ka ardhur në jetë djali i Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar sesi ka qenë ky muaj për të, si mama dhe gjithë emocionet që ka përjetuar.

Një muaj me Kridin. Klea Huta tregon emocionet e para si mama

"O Krid i mamit, sot një muaj erdhe në jetë dhe na e ndryshove atë përgjithmonë, kryevepra jonë. Nuk më besohet që të mbaj në krahë e kujdesem për ty prej një muaji. Ti je i vogël e nuk kupton gjë, por mami ka shumë lumturi që do ta ndajë me të gjithë i vogli im, dora ime vogël, era ime e mirë! Edhe 100 vite o jetë e imja! Të dua mam!", shkruan ajo./E.B-dritare.net

Një muaj me Kridin. Klea Huta tregon emocionet e para si mama