Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?

Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?

Aurela Hoxha di si të marrë vëmendjen me postimet e ndryshme provokuese në rrjetet sociale.

Në disa fotografi që postoj së fundi modelja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?

E veshur në të brendshme dhe bluzë të shkurtër, Aurela pozon nga kuzhina duke vënë në pah format seksi të trupit.

“A je i uritur?”, ka shkruar Aurela në mbishkrimin e fotove të publikuara./ I.M-Dritare.net

Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?Me veshje intime nga kuzhina, Aurela pyet a jeni të uritur?