Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Në krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhet nostalgjike, poston foto kur ishte fëmijë

Në krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhet

Besa Kokëdhimën duket që e ka kapur nostalgjia e fëmijërisë.

Në krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhet

Ajo është kthyer pas në kohë duke publikuar foto kur ka qenë bebe. Këngëtarja ka postuar sot në rrjete sociale tre foto kur ishte një fëmijë i vogël.

Në krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhet

Besa shfaqet në krahët e mamit dhe babit. Përbri fotove, këngëtarja shkruan:

“Mami, babi ju dua gurët e mi të çmuar!”/K.C/dritare.net

Në krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhetNë krahët e mamit dhe babit/ Besa Kokëdhima bëhet