Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni më!

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni

Marina Vjollca ka ndryshuar tërësisht. Me look-un e ri ajo nuk njihet më fare. Nga bionde, moderatorja e dashur është kthyer në zeshkane

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni

Duhet të themi se ky look i ri e tregon pak të egër Marinën dhe mendimit tonë i bashkohet edhe e motra, Luana.

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni

Moderatorja ka postuar një foto me flokët e zeza, dhe të shkurtra në Instagram. Luana ka komentuar duke thënë: "Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël dhe të mirë."

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni

Urojmë që kjo të jetë vetëm një paruke, pasi ne e kemi shumë qejf Marinën bionde dhe të ëmbël. Edhe ky model i shkon shumë, por neve na pëlqen më shumë Marina bionde/K.C/dritare.net

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihniNdryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni

Ndryshim drastik në pamjen e Marina Vjollcës, nuk do ta njihni