Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me ç'na ndodhen!

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me

Aktorja Monika Lubonja ka nisur pushimet dhe duket se ka preferuar jugun e vendit.

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me

Ajo ka ndarë në Instagram disa foto, e veshur me rrobabanjo të verdha.

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me

“Edhe këtë verë po e kalojmë me ato qe na janë ndodhur, ashtu si na janë ndodhur, në këto 5 dekada, pa shtuar e pa rregulluar. Edhe po ngjau gjë sezonin tjetër, prapë do njihemi”, shkruan ajo krahas fotove të publikuara.

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me

Monika Lubonja pushon në jug: Edhe këtë verë me

Ajo mori shumë komente, nga më të ndryshmet nga ndjekësit e saj, të cilët e komplimentonin për fizikun./M.K/dritare.net