Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë, këtë herë me një vajzë!

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë,

Mama e një djali, moderatorja Elita Rudi, është shtatzënë për herë të dytë.

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë,

Këtë herë, ajo pritet të sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka dhënë vetë bukuroshja në rrjetet e saj sociale, përmes një metode që tashmë është shumë 'in' te çiftet e reja. Të zbulosh gjininë e fëmijës, me ngjyrën e petaleve në një tullumbac.

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë,

Lumturia në sytë e çiftit dallohej qartë.

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë,

Megjithëse e rëndësishme është që fëmija të jetë shëndoshë e mirë, Gjiko dhe Elita, kishin shprehur dëshirën për të qenë prindër të një vajze./L.F-dritare.net

Moderatores i plotësohet dëshira/Sërish shtatzënë,