Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Modelja Aurela Hoxha: Po të isha në Shqipëri, do bashkohesha me stafin mjekësor!

Modelja Aurela Hoxha: Po të isha në Shqipëri, do bashkohesha me

Mbase jo të gjithë e dinin, por modelja Aurela Hoxha ka studiuar për mjekësi. Ndaj për këtë arsye ajo ka shprehur se po të ishte në Shqipëri, do t’iu bashkonte stafit mjekësor. Por prej kohësh ajo ndodhet jashtë vendit.

“Shpesh herë kam menduar që po të isha në Shqipëri do të kisha ndihmuar stafin mjekësor në këto ditë. Do ta kisha bërë me shumë kënaqësi”, u shpreh Aurela në një prononcim për gazetaren Rudina Magjistari.

Modelja Aurela Hoxha: Po të isha në Shqipëri, do bashkohesha me

Por fatkeqësisht ajo nuk ndodhet në vendin tonë, por në Spanjë, në një tjetër shtet që është prekur nga koronavirusi dhe po ashtu ka shumë nevojë për ndihmë./L.F-dritare.net