Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mësojini fëmijëve katundin/ Bes Kallaku shkul patatet me Ajkën!

Mësojini fëmijëve katundin/ Bes Kallaku shkul patatet me

Aktori Bes Kallaku, ka një dashuri të madhe për fshatin, vendin ku është rritur. Dhe nuk lë rast pa e dëshmuar këtë.

Mësojini fëmijëve katundin/ Bes Kallaku shkul patatet me

Ditën e sotme ai ndodhet në fshatin e tij së bashku me Ajkën, vajzën e tij.

Mësojini fëmijëve katundin/ Bes Kallaku shkul patatet me

“Katundarja zemrës”, shkruan Besi krahas videos, ku së bashku me të bijën shkul patatet.

Mësojini fëmijëve katundin/ Bes Kallaku shkul patatet me

Ajka ashtu si babai, por rritet me dashurinë për tokën, fshatin dhe vendin e saj./L.f-dritare.net

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on