Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mëngjesi i hershëm i Sara Hoxhës, shëtitje me të birin

Mëngjesi i hershëm i Sara Hoxhës, shëtitje me të birin

Mëngjesi i së shtunës ka nisur shumë herët për Sara Hoxhën, e cila së bashku me djalin e vogël, Roman, kanë dalë shëtitje në natyrë.

Sara e ka postuar foton në Instastory, ku duket një rrugë në mes të gjelbërimit dhe djali i saj disa muajsh në karrocë.

Mëngjesi i hershëm i Sara Hoxhës, shëtitje me të birin

Sara ka zgjedhur kohë e duhur për t’i bërë shëtitje djalit, sepse ajri i mëngjesit është shumë i freskët dhe i shëndetshëm./E.B-dritare.net