Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mëngjesi i ëmbël i Sara Hoxhës, me dy djemtë e saj!

Mëngjesi i ëmbël i Sara Hoxhës, me dy djemtë e saj!

Sara Hoxha po qëndron larg vëmendjes së publikut, duke shijuar mëmësinë.

Ajo është nënë e dy djemve, dhe gjithë kohën ka vendosur t’ja kushtojë atyre. Sara poston shumë rrallë në Instagram dhe këtë herë, ka nxjerrë fotot e djemve të saj, duke treguar sesa e ëmbël është mëngjesi për të.

Në foton e parë duket Roman i ukur në bar duke lozur me lodra.

Mëngjesi i ëmbël i Sara Hoxhës, me dy djemtë e saj!

Ndërsa në foton e dytë, London i cili qëndron te prehri i mamit dhe e puth atë në buzë./E.B-dritare.net

Mëngjesi i ëmbël i Sara Hoxhës, me dy djemtë e saj!