Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Megi Pojani sapo pranoi se ka bërë ndërhyrje në gjoks!

Megi Pojani sapo pranoi se ka bërë ndërhyrje në gjoks!

Megi Pojani është shprehur gjithmonë se është person pa komplekse. Jo vetëm në rrjete sociale, por edhe në intervista televizive, Megi është gjithmonë e hapur. Më herët ajo ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike, por pa i thënë specifikisht.

Sot, shumë natyrshëm Megi ka treguar se ka bërë një operacion në gjoks. Teksa ka ndarë dy foto në Instagram para dhe pas, ajo shkruan: “Jeta ishte shumë e thjeshtë kur të treja ishim me c**a të vogla. Por tani që e di ndjesinë, nuk e di më çfarë dua në jetë”, shkruan Megi. Kujtojmë se ajo është pjesë e kastit të filmit "HOT" të Ermal Mamaqit që pritet të shfaqet në shtator./M.M-dritare.net

Megi Pojani sapo pranoi se ka bërë ndërhyrje në gjoks!