Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mevlani apo Berisha, ja cilin mbiemër do të mbajë Armina!

Mevlani apo Berisha, ja cilin mbiemër do të mbajë Armina!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të kurorëzojnë këtë të diel lidhjen e tyre shumëvjeçare në martesë.

Teksa foli për emocionet e dasmës, Armina u pyet nëse do të marrë mbiemrin Berisha dhe zbuloi se do të vazhdojë të mbajë mbiemrin e vajzërisë.

“Edhe javës tjetër do të vij si zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani”, u shpreh Armina./Xh.Xh/dritare.net