Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: Krijesa më e bukur që kam parë

Mariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: Krijesa

Sot e ëma e këngëtares, Mariza Ikonomi feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte urimi nga ana e Marizës.

Mariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: Krijesa

Ndërsa poston një foto të së ëmës kur ishte e re, Mariza shkruan se, e ëma ka qenë e vetmja që ka mbështetur ëndrrën e saj, kur të gjithë i thoshin të hiqte dorë.

“Snezhanka ime e bukur!!!
Gezuar ditelindjen !
Ti je krijesa me e bukur qe un kam pare. E dua shume shpirtin , zemren tende qe i ngjan nje oazi te embel ndjenjash e dashurie e qe e fal pa kursim per te gjithe njerezit.
Trupi jot eshte kaq i bukur sa mua me duket si ajo klima tropikale ku pas diellit ka gjithmone freski dhe pas shiut gjithmone ngrohtesi .
E dua guximin tend sepse je vetmja qe e ke mbeshtetur endrren time kur te gjithe me thoshin te hiqja dore prej saj ...
Un do vazhdoj te besoj tek endrra ime sepse ti je pjese e saj.
Edhe 100 mamka ime!”,- shkruan Mariza./K.C/dritare.net

Mariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: KrijesaMariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: KrijesaMariza Ikonomi uron të ëmën për ditëlindje: Krijesa