Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Marina Vjollca shkëlqen e veshur e gjitha me trëndafila!

Marina Vjollca shkëlqen e veshur e gjitha me trëndafila!

Modreatorja e njohur Marina Vjollca, kurrë nuk na zhgënjen me veshjet që zgjedh për t’u shfaqur në ekran.

Si çdo të shtunë, edhe sot ajo duket rrëzëllitëse me kostuamin që ka veshur.

Marina Vjollca shkëlqen e veshur e gjitha me trëndafila!

Marina ka veshur pantallona të shkurtra dhe bluze me rripa të markës Dolce&Gabbana, të mbushur me trëndafila.

Mund të themi se ky është një nga kombinimet më të bukura të saj./E.B-dritare.net

Marina Vjollca shkëlqen e veshur e gjitha me trëndafila!