Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Lisa Kujofsa largohet nga Klanifornia

Lisa Kujofsa largohet nga Klanifornia

Aktorja e humorit, Lisa Kujofsa do të largohet nga Klanifornia. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja përmes një postimi në Instagram. Ajo nuk e tregon arsyen e largimit nga Klanifronia.

Lisa Kujofsa largohet nga Klanifornia

Dalja e sotme, do të jetë e fundit për Lisën në show-n argëtues.

“Miq të dashur!
Këtë status jua kushtoj të gjithëve ju, që jeni një mbështetje për mua dhe punën time në këtë rrugëtim artistik siç ishte Klanifornia. Për mua mbrëmja e sotme është dalja e fundit në Klanifornia. Falenderoj të gjithë stafin, jo vetëm kolegët aktorë por të gjithë ata që punojnë pas skenës dhe kamerave, pa të cilët puna jonë do ishte e pamundur, falemnderit!
Falemnderit për të gjitha duartrokitjet, të qeshurat, inkurajimet e mbi të gjitha kritikat, të cilat do të më ndihmojnë në çdo sfidë të re që më pret. Do shihemi... sepse do shihemi, premtoj!”, shkruan aktorja.

Lisa Kujofsa largohet nga KlaniforniaLisa Kujofsa largohet nga Klanifornia

Lisa i dha jetë shumë personazheve të Klanifornia dhe neve do të na mungojë shumë humori i saj./K.C/dritare.net

Lisa Kujofsa largohet nga KlaniforniaLisa Kujofsa largohet nga KlaniforniaLisa Kujofsa largohet nga KlaniforniaLisa Kujofsa largohet nga Klanifornia