Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Linda 3 fëmijë, do kem strija e celulit. Aktorja revoltohet me ndjekësit!

Linda 3 fëmijë, do kem strija e celulit. Aktorja revoltohet me

Pas daljes nga Big Brother, aktorja Arjola Demiri është shndërruar një ndër personazhit më të ndjekur në rrjetet sociale.

Por si gjithmonë, në rrjetet sociale ndjeklësit nuk e kanë shumë të vështirë të bëjnë kritikat e tyre nëse nuk ju pëlqen diçka. Të shumtë kanë qenë ata që e kanë akuzuar Arjolën se përdor shumë filtra dhe photoshop në pozat e saj.

Linda 3 fëmijë, do kem strija e celulit. Aktorja revoltohet me

E teksa këto akuza janë përsëritur disa herë, aktorja ka reaguar, duke u shprehur se ndjehet mirë me trupin e saj, me gjithë strijat dhe celulitin.

Për ta konfirmuar këtë, Arjola ka publikuar një foto me bikini, ku duket trupi i saj i pa edituar.

Linda 3 fëmijë, do kem strija e celulit. Aktorja revoltohet me

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksion in tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë.

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola./Xh.Xh/dritare.net