Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca del përballë publikut krejt ndryshe!

Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca del përballë publikut

Larg famës dhe “bukurisë perfekte” të ekranit, kështu është shfaqur moderatorja e njohur Luana Vjollca në projektin e saj më të ri, i cili këtë herë nuk është në televizion. Duket se YouTube është kthyer në trendin e ri, që po konkuron bindshëm ekranin e televizionit.

Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca del përballë publikut

E ulur në një karrige, pa shumë grim dhe “xixa”, Luana ka rrëfyer histori nga jeta e saj, momente nga jeta e saj dhe pika në rrugëtimin e saj që e bën Luanën që është sot. Ditën e djeshme është transmetuar episodi i saj i parë./M.T/dritare.net