Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

"Do digjesh zjarr" nga Anila Mimani, është padyshim një ndër hitet shqiptare më të dëgjuara. Një këngë që i ka rezistuar kohës, dhe vijon të dëgjohet ende jo në çdo vend ku ka festë.

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

Këngëtarja e hiteve të një dekade më parë, vitet e fundit është larguar disa nga muzika. Por Bes Kallaku, siç duket po e rikthen atë në tregun muzikor.

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

Së fundmi ai ka postuar disa video në rrjetet sociale, ku shihet ndërsa regjistron klipin në bashkëpunim me Mimanin.

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

Ndërsa bashkëshortja e tij, Xhensila, zbuloi pak më shumë, ndërsa tregoi se kënga e re, do të jetë një ndërthurje me atë origjinalen.

Ky po që do të jetë hiti i kësaj vere!

Muzika dhe refreni do të mbeten të njëjta. Sigurisht Besi në këtë rast ka ditur mirë kë të zgjedhë për të realizuar një hit vere./L.F-dritare.net