Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja çfarë na fsheh!

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja

Ditën e sotme këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta ka ditëlindjen, dhe ketë na e kujtoi Elgiti me një urim shumë emocionues.

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja

Bashkëshorti i Kleas, Elgit Doda sapo postoi një foto si çift dhe shkroi: "Gëzuar ditëlindjen mami&gruaja më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi".

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja

Kujtojmë që Klea dhe Elgiti para një muaji u bënë prindër të një djali që e quajtën Kridi.

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja

Elgiti nuk na e tregon se sa vjeç mbushi Klea sivjet, por sipas një përllogaritje nga ne, ajo feston 27 vjetorin e lindjes.

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja

Duke i uruar Kleas ditëlindjen, ne po ju sjellim disa foto të çiftit te dashur nga publiku, Klea-Elgit./R.P-dritare.net

Klea ka ditëlindjen/ Elgiti i bën urimin e ëndërrave, por ja