Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Klea Huta, mahniti sot ndjekësit në Instagram me postimin e setit të parë profesional me djalin e saj, Krid. Seti fotografik u realizua për revistën 'Global Woman Magazine'. Klea ngjante si një perëndeshë e veshur me të bardha dhe me djalin e saj në krahë. 'God is a woman' (Zoti është një grua) shkruan këngëtarja në Instagram duke iu referuar këngës së Ariana Grande. Ajo u bë nënë për herë të parë në qershor të vitit të kaluar dhe nga postimet në rrjetet sociale duke mjaft e ngazëlluar për rolin e saj të ri si mami. Me një sfond me re dhe engjëj Klea na la vërtet pa fjalë me këtë set fotografik. /S.F.-dritare.net

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!

Klea Huta pozon me djalin në setin fantastik!