Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Klea Huta poston foton e bukur me djalin: Më ndryshove jetën!

Klea Huta poston foton e bukur me djalin: Më ndryshove jetën!

Klea Huta dhe Elgit Doda morën në krahë engjëllin e tyre. Çifti u bë me djalë, të cilin e quajtën Krid. Çifti e dha lajmin e bukur pak ditë më parë, ndërsa postuan një foto ku të tre kishin kapur duart.

Klea Huta poston foton e bukur me djalin: Më ndryshove jetën!

Sot Klea ka ndarë me ndjekësit në Instastory një foto të ëmbël me të birin. Në foto shihet dora e Kridit të vogël, e kapur nga ajo e mami Kleas. Ndërsa në sfond këngëtarja ka vënë këngën “Tu me cambiaste la vida” (Ti më ndryshove jetën!) të Rio Roma./K.C/dritare.net

Klea Huta poston foton e bukur me djalin: Më ndryshove jetën!