Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kjo ngjyrë i shkon vërtet shumë Arbana Osmanit!

Kjo ngjyrë i shkon vërtet shumë Arbana Osmanit!

Mbrëmjen e sotme, në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, moderatorja Arbana Osmani, ka zgjedhur të veshë një fustan të thjeshtë, por shumë të bukur.

Ngjyra jeshile e fustanit siç duket i shkon shumë, shto dhe nurin që i ka dhënë shtatzënia.

Kjo ngjyrë i shkon vërtet shumë Arbana Osmanit!

E buzëqeshur si përherë, Arbana duket e mrekullueshme dhe mezi po presim ta shohim në ekran./E.B-dritare.net

Kjo ngjyrë i shkon vërtet shumë Arbana Osmanit!